akcie na zoskoky zoskokove dni
home casto kladene otazky / FAQ galeria zoskokov aktuality shockjump blog o nas kontakt english version

objednavka zoskoku o com je tandem priebeh zoskoku kto si moze skocit? co si priniest? kde skaceme? TEAM shockjump video a foto zoskoku cennik

 • 1. Koľko času si mám vyhradiť na zoskok?
 • 2. Čo v prípade zlého počasia?
 • 3. Ako na letisku spoznám Team SHOCKJUMP?
 • 4. Kedy získam fotografie a videozáznam svojho zoskoku?
 • 5. Môžem skákať bez kombinézy?
 • 6. Môže zoskok absolvovať aj dieťa?
 • 7. Prečo musí človek nad 100 kg platiť hmotnostný príplatok?
 • 8. Aký je rozdiel medzi základným a špeciálnym darčekovým poukazom?
 • 9. Môžem si objednať len fotografie? Bude to lacnejšie ako video+fotografie?
 • 10. Ako dlho platí zakúpený darčekový poukaz?
 • 11. Môžem skákať aj so svojimi dioptrickými okuliarmi alebo šošovkami?
 • 12. Ak by boli miesta, môžu byť na palube lietadla aj neskákajúci známi pasažiera?

 • Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku? Opýtajte sa nás priamo:

  KOĽKO ČASU SI MÁM VYHRADIŤ NA ZOSKOK?
  Ideálne je vyhradiť si celý deň. Vzhľadom na fakt, že "větru a dešti" rozkázať nemôžeme, pri najlepšej snahe nie sme schopní zaručiť presnú hodinu, či deň zoskoku.

  ČO V PRÍPADE ZLÉHO POČASIA?
  Každého zákazníka kontaktujeme ráno v deň zoskoku a informujeme o poveternostných podmienkach na mieste zoskoku. V prípade, že počasie je nepriaznivé, zoskok sa ruší, pričom sa po dohode samozrejme presunie na ďalší termín.


  AKO NA LETISKU SPOZNÁM
  Team SHOCKJUMP?
  Členovia Teamu Shockjump sú ľahko rozpoznateľní podľa firemných tričiek, prípadne čierno-žltých kombinéz. Firemné tričko je čiernej farby, s logom Shockjump a nápisom "STAFF". Ak napriek tomu nikoho takého na letisku nezbadáte, nájdete nás pri veľkej čiernej vlajke SHOCKJUMP.

  KEDY ZÍSKAM FOTOGRAFIE A VIDEOZÁZNAM SVOJHO ZOSKOKU?

  Nakoľko je našim primárnym záujmom, aby Váš zážitok, ako aj videozáznam z neho bol na čo najlepšej úrovni, editujeme Vaše video pomocou profesionálnych nástrojov a z toho dôvodu nie je možné vyhotoviť Vám DVD na počkanie. Video Vám pošleme doporučene, najneskôr do 10 pracovných dní od uskutočnenia zoskoku. Výber najlepších záberov za zoskokový deň zverejňujeme na našom
  FB profile.

  MÔŽEM SKÁKAŤ BEZ KOMBINÉZY?

  Principiálne áno, dá sa skákať aj bez kombinézy vo vlastnom civilnom oblečení, ale neodporúčame to.
  Vo výške 4000 m býva pomerne dosť chladno aj vtedy, keď je na zemi 30 C, čo pôžitok z pádu môže výrazne znížiť. Kombinéza taktiež zabraňuje tomu, aby vám pri vysokej pádovej rýchlosti "plandalo" oblečenie.


  MÔŽE ZOSKOK ABSOLVOVAŤ AJ DIEŤA?

  Áno, v prípade, že dieťa spĺňa rozmerové obmedzenia a má minimálne 8 rokov.


  PREČO MUSÍ ČLOVEK NAD 100 kg PLATIŤ PRÍPLATOK?

  Príplatok pre ľudí s hmotnosťou nad 95kg sme zaviedli preto, že hmotnostné zaťaženie nad limit 95kg spôsobuje výrazne vyššie opotrebenie padákovej techniky.


  AKÝ JE ROZDIEL MEDZI ZÁKLADNÝM A ŠPECIÁLNYM DARČEKOVÝM POUKAZOM?

  Základný darčekový poukaz má štandardný vzhľad spolu s menom a venovaním. Príplatkový špeciálny poukaz má individuálny vzhľad podľa Vášho priania (farba, iný obrázok, iný rozmer a pod.).


  MÔŽEM SI OBJEDNAŤ LEN FOTOGRAFIE? BUDE TO LACNEJŠIE AKO VIDEO+FOTOGRAFIE?

  Či už sa jedná len o fotografie, alebo o video a fotografie naraz, na ich vyhotovenie je potrebné, aby spolu s tandemom vyskočil ďalší sólo parašutista - kameraman. Vzhľadom na tento fakt v prípade vyhotovenia iba fotografií by sme museli účtovať totožné fixné náklady (letenka a práca kameramana).


  AKO DLHO PLATÍ ZAKÚPENÝ DARČEKOVÝ POUKAZ?

  Darčekový poukaz platí na celú sezónu, čiže kedykoľvek v období od začiatku apríla do konca októbra počas danej sezóny. Poukaz sa nedá preniesť do ďalšej sezóny.


  MOŽEM SKÁKAŤ AJ SO SVOJIMI DIOPTRICKÝMI OKULIARMI ALEBO ŠOSOVKAMI?

  Áno, je to možné. Používame pasažierske okuliare FlexVision, ktoré sú prispôsobené aj vo verzií "Overglasses" a bezpečne fixujú dioptrické okuliare, pričom pasažier si môže naplno užívať výhľad. Použitie dioptrických šošoviek počas zoskoku je bezpečné a bezproblémové, bez potreby špeciálnych úprav.


  AK BY BOLI MIESTA, MOŽU BYŤ NA PALUBE LIETADLA AJ NESKÁKAJÚCI ZNÁMI PASAŽIERA?

  Áno, je tu možnosť, aby sa neskákajúci dostali na palubu výsadkového lietadla na letisku Prostějov. Pasažieri na palube, aj keď neskáču, majú z bezpečnostných dôvodov oblečený plne funkčný športový padák a sú dôsledne poučení, ako tento použiť v prípade potreby núdzového opustenia lietadla. Bohužiaľ, na slovenských letiskách, napriek tomu že ešte v sezóne 2010 táto možnosť bola, prítomnosť neskákajúich na palube lietadla už od začiatku roka 2011 nie je povolená. Obežník PARA 1/2011 zakazuje prítomnosť na palube výsadkového lietadla osobám, ktoré nie sú parašutisti, tandemoví pasažieri, posádka, alebo dozorujúci personál (ktorý tiež musí byť vybavený padákom, riadne ustrojený a poučený pre prípad nutnosti opustiť v prípade nebezpečenstva lietadlo).

  (na začiatok)


  darcekovy poukaz

  webdesign © Shockjump, s.r.o. V prípade problémov so stránkou prosím kontaktujte webmastera.   |   počet návštev:     |   online: