akcie na zoskoky zoskokove dni
home casto kladene otazky / FAQ galeria zoskokov aktuality shockjump blog o nas kontakt english version

objednavka zoskoku o com je tandem priebeh zoskoku kto si moze skocit? co si priniest? kde skaceme? TEAM shockjump video a foto zoskoku cennik


Všetko vybavenie na tandemový zoskok vám samozrejme poskytneme, vrátane kvalitnej kombinézy, rukavíc a ochrany zraku i sluchu.

Vhodné oblečenie tandemového pasažiera je také, v ktorom sa cíti pohodlne. (môžu byť aj rifle a pod., podľa vlastného uváženia). Tandem padá rýchlosťou až 200 km/h a preto je lepšie vyvarovať sa najmä nadbytočných doplnkov (retiazky, prstene, veľké náušnice a pod.), ktoré by sa mohli nepríjemne zachytávať a v krajnom prípade uletieť do neznáma.

Čo sa týka obuvi, najlepšia je športová, resp. pevná obuv (nie opätky, ani topánky, ktoré by pri zoskoku mohli kvôli vysokej rýchlosti odletieť). Ideálne sú tenisky s pevnými šnúrkami.

V prípade, že pasažier má dlhé vlasy, prosíme, aby si pred zoskokom upravil vlasy tak, že nebudú počas pádu obťažovať tandem pilota.

Takže v skratke: POHODLNÉ OBLEČENIE, TENISKY, GUMIČKU NA VLASY :)


darcekovy poukaz

webdesign © Shockjump, s.r.o. - Tandemovy zoskok padakom. Vyska +4200m. V prípade problémov so stránkou prosím kontaktujte webmastera.   |   počet návštev:     |   online: