akcie na zoskoky zoskokove dni
home casto kladene otazky / FAQ galeria zoskokov aktuality shockjump blog o nas kontakt english version

objednavka zoskoku o com je tandem priebeh zoskoku kto si moze skocit? co si priniest? kde skaceme? TEAM shockjump video a foto zoskoku cennik

DROPZONE PROSTĚJOV
Okrem prvotriedneho zázemia, profesionálnej organizácie a maximálnej bezpečnosti parašutistickej prevádzky ponúka dropzóna Prostějov množstvo služieb, ktoré Vám spríjemnia deň na letisku:
 • možnosť platiť v eurách podľa aktuálneho kurzu
 • bar a reštaurácia Jump Tandem s výnikajúcou kuchyňou a príjemnou obsluhou
 • atrakcie pre deti, detský kútik, trampolína, minifutbal, power hockey, preliezky, hračky
 • ubytovanie priamo na dropzóne v rôznych štandardoch
 • možnosť výhliadkových letov vo výsadkovom lietadle
 • možnosť zorganizovania party po zoskoku s kompletným cateringom
 • množstvo atrakcií v blízkom okolí (letecké múzeum Vyškov, ZOO Vyškov, ZOO Olomouc (s atrakciami pre deti), zámok Plumlov pri Prostějove, historické centrum mesta Prostějov, aquapark, staré prostějovské domáce pivovary, historické centrum mesta Olomouc možnosť nákupov v Brne a i.)

 • Dropzone Prostějov je profesionálna dropzóna vedená medzinárodne uznávanými parašutistami. Prvým kritériom na tejto dropzóne je vždy bezpečnosť a pohodlie parašutistov, aj tandemových pasažierov. Aj keby ste museli na zoskok čakať trochu dlhšie, alebo by za zhoršilo počasie, máte sa na tejto dropzóne a v jej okolí ako zabaviť - okrem príjemného prostredia pre deti ponúka dropzone Prostějov bar a reštauráciu (ktorá je v centre diania organizácie prevádzky, čo Vám dáva možnosť sledovať prácu organizátorov, prípravu na zoskoky, či balenie padákov). Navyše máte príležitosť preskúmať mesto Prostějov - historické centrum, aquapark, zámok Plumlov, jaskyne v okolí a pod.

  POPIS CESTY
  (Upozorňujeme, že dropzóna sa nachádza na území bývalého vojenského letiska a väčšina GPS systémov Vás bude navigovať mimo miesta určenia, orientujte sa preto prosím podľa nášho popisu, ktorý Vás dovedie priamo na dropzónu.)

  V smere od Bratislavy:
  Najjednoduchšie je dať sa na diaľnicu D2 smerom na Brno (ČR), v Brne zísť na diaľnicu smerom na Olomouc. Pôjdete po diaľnici smer Olomouc, diaľnica by Vás viedla ďalej smerom na Kroměřiž, Vy ale potrebujete odbočiť na cestu pre motorové vozidla smer Vyškov - Olomouc - Ostrava (EXIT 230). To uz ste v smere na Prostějov a je potrebné zísť z cesty na exite PROSTĚJOV - JIH (EXIT 22). Keď výjdete z exitu, treba odbočiť doprava a potom na prvej odbočke doľava (je tam značka zákaz odbočenia s výnimkou členov aeroklubu a armády, výnimka plati aj pre Vás a môžete bez obáv odbočiť. Cesta na ktorú idete odbočiť je lemovaná stromami, po pravej strane pri odbočovaní sú hospodárske budovy a šípka AIRPORT). Pôjdete cca 1km cestou medzi stromami, ktorá sa na konci stáča doľava k dropzóne.

  V smere od Trenčína:
  Najjednoduchšia cesta je dať sa na D1 smer Nemšová, zísť na exite Nemšová a pokračovať na česko-slovenské hranice (Horné Srnie). Pôjdete krásnou moravskou krajinou, potrebujete prejsť obce Slavčín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Hulín - v Hulíne je potrebné buď napojiť sa na českú diaľnicu D1, prejsť okolo mesta Kroměříž a zísť z diaľnice v smere na obce Mořice a Nemčice nad Hanou, pokračovaťďalej v smere na obec Výšovice, až sa dostanete k odbočke vpravo na letisko (cesta lemovaná stromami, po ľavej strane hospodárske budovy, druhou možnosťou je obísť D1 cez mesto Kroměříž, pokračovať na obec Postoupky, Stříbrnice a Mořice (prídete z opačného konca, ako keby ste išli od BA). Pôjdete cca 1km cestou medzi stromami, ktorá sa na konci stáča doľava k dropzóne.

  V smere od Nitry:
  Najrýchlejšia cesta je napojiť sa pred Trnavou z cesty pre motorové vozidlá na diaľnicu D1 a po mestskom obchvate v Bratislave sa napojiť na diaľnicu D2 smerom na Brno a pokračovať podľa vyššie uvedených inštrukcií.


  GPS Prostějov:
  N49°26'42.95" E17°7'51.35"


  DROPZONE PROSTĚJOV

  darcekovy poukaz

  webdesign © Shockjump, s.r.o. V prípade problémov so stránkou prosím kontaktujte webmastera.   |   počet návštev:     |   online: